СЕМІНАР З ПИТАНЬ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

У вівторок 11 лютого 2020 р. керівництво сільської ради, депутати, в.о. старост громади і працівники апарату Ямницької сільської ради ОТГ взяли участь в семінарі “Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій”, який організував Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Навчання для представників Ямницької сільської ради ОТГ провели заступник директора центру з навчально-методичної роботи Любомир Бойчук та експерт з антикорупційного законодавства ГО “Інститут політичної освіти” Мирон Дмитрик.

Під час семінару обговорили особливості роботи з Єдиним державним реєстром декларацій, зокрема було надано консультативну допомогу та роз’яснення щодо правил заповнення е-декларації і нововведень у процесі декларування. Також розглянули типові проблеми, які можуть виникати при поданні електронної декларації на веб-сайті НАЗК. У ході семінару присутні мали змогу поставити запитання лекторам, на які отримали ґрунтовні відповіді й рекомендації. Після завершення консультативної зустрічі слухачі отримали сертифікати про проходження навчання.