ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

20 лютого 2020 р. в актовій та читальній залах Ямницького ліцею пройшли засідання постійних комісій Ямницької сільської ради ОТГ.

Порядок денний засідання ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУ містив наступні позиції:

1. Про надання в оренду нежитлового приміщення адміністративної будівлі Ямницької сільської ради ОТГ.
  2. Про надання в оренду нежитлового приміщення зупинки громадського транспорту.
  3. Про надання в оренду приміщення їдальні Павлівського ліцею Ямницької сільської ради ОТГ.
  4. Про надання в оренду приміщення їдальні Ямницького ліцею Ямницької сільської ради ОТГ.
  5. Про надання в оренду нежитлового приміщення Павлівського ліцею Ямницької сільської ради ОТГ.

На порядку денному ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ, БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК, ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ розглянули питання:

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою з подальшою зміною цільового призначення.
  2. Про внесення змін у передні рішення Ямницької сільської ради.
  3. Про затвердження технічної документації.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  5. Про вилучення-надання земельної ділянки.
  6. Про заключення договору оренди ділянки земельної ділянки.
  7. Про передачу у власність земельних ділянок с. Сілець с/т “Хімік-2”.

На засіданнях усіх комісій було прийнято рішення про винесення питань на розгляд сесії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.