ЗДОБУТКИ З ТАЕКВОН-ДО

    Талановиті діти Ямницької об’єднаної територіальної громади продовжують демонструвати свої здібності й виборювати нагороди на різноманітних спортивних змаганнях. Цього разу юні спортсмени Ямниці та Павлівки стали призерами турніру з Таеквон-До.

  08 лютого 2020 р. у Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі м. Івано-Франківськ пройшов  відбірковий внутрішній турнір “Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-Do I.T.F. 2020”, в якому позмагалися близько 100 учасників, зокрема і з Ямницької ОТГ.

   Таеквондисти, які показали кращі результати під час турніру, представлятимуть Прикарпаття на змаганнях всеукраїнського й міжнародного рівнів. Учасники змагались у трьох видах програми Таеквон-До: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), та спец-техніка (тек-джі).

   Команди з Ямницького та Павлівського ліцеїв продемонстрували гарні вміння і наполегливість, за що й отримали заслужені нагороди. Цікаво, що серед прихильників даного виду єдиноборств є і дівчатка, котрі відвідують тренування у Ямницькому ліцеї та зуміли показати добрі результати під час турніру, зайнявши призові місця одразу в кількох видах програми Таеквон-До.

Ямницький ліцей

Тренер Сергій Данищук, володар чорного поясу ІІІ дан

Учасники Формальні вправи (туль) Спаринг

(мацогі)

Спец-техніка

(тек-джі)

Анастасія Гавриляк 3 місце 2 місце 1 місце
Вероніка Голяк 2 місце 3 місце
Дарина Лепецька 2 місце 2 місце
Микола Зуб’як 2 місце
Дмитро Олексин 3 місце

 

Павлівський ліцей

Тренер Денис Мовчан, володар чорного поясу І дан

Учасники Формальні вправи (туль) Спаринг

(мацогі)

Спец-техніка

(тек-джі)

Максим Стасюк 1 місце 1 місце
Денис Стасюк 1 місце
Артем Шуляр 2 місце
Олег Максимів

     Вітаємо юні таланти Ямницької об’єднаної громади з переможними місцями і бажаємо не зупинятись на досягнутому й підкорювати нові спортивні вершини у мистецтві Таеквон-До.

    Довідково:

  Таеквон-До – бойова дисципліна, яка бере свій початок з Кореї, олімпійський вид спорту. Це бойове мистецтво має дві складові: перша – використання рук і ніг в цілях самооборони, і друга – життєвий шлях на основі морально-етичного виховання особистості та інтенсивного ментального тренування для розвитку вищої свідомості через культуру й філософію Таеквон-До.