Виконавчий апарат

           Прізвище, ім’я,                       по батькові Посада Телефон
Керівництво сільської ради
 КРУТИЙ                           Роман Анатолійович  Сільський голова  +38 (03436) 53-286
 ЗЕЛІНСЬКИЙ           Микола Романович  Заступник сільського голови +38 (03436) 53-286
 ПРОЦЕНКО                     Юрій Володимирович  Секретар сільської ради  +38 (03436) 53-286
Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності
 ПАНЧИШИН            Галина Григорівна  Начальник відділу, головний бухгалтер  +38 (03436) 53-286
 КРАВЧУК                Світлана Василівна  Заступник начальника відділу  +38 (03436) 53-286
 ГАНДЕРА                           Лілія Михайлівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ГНАТІВ                        Тетяна Василівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ГУЛИК                        Богдана Богданівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ЦЮЦЬМАЦЬ                Марія Петрівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ГАНУЩАК                    Любов Василівна  Провідний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
Відділ загальної та організаційної роботи
 БОДНАРЧУК              Михайлина Степанівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-286
 ГАЛІПЧАК                        Леся Миколаївна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 МИЦЬКО                           Леся Ярославівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
   Головний спеціаліст +38 (03436) 53-286
 БОСОВИЧ                         Микола Васильович  Провідний спеціаліст, системний адміністратор +38 (03436) 53-286
Відділ правової та кадрової роботи
 КАЧАН                           Оксана Михайлівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-217
 СМИЦНЮК                     Ірина Василівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
   Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
Відділ земельних відносин, архітектури та комунальної власності
 ПАЛЮГА 

Марія Мирославівна

 Начальник відділу +38 (03436) 53-217
 БИБИК                             Роман Васильович  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
 КОГУЧ                                   Ольга Іванівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217                 +38 (03436) 47-243
Відділ проектів та програм місцевого самоврядування
   Начальник відділу  +38 (03436) 53-217
 КРИХОВЕЦЬКА               Надія Василівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-217
СМЕРИЧАНСЬКА                 Наталія Романівна Головний спеціаліст   +38 (03436) 53-217
Відділ освіти
 ВИННИК                     Наталія Ігорівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-286
 БІГУН                             Оксана Богданівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 ВЛАДИКА                   Христина Романівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
 Галярник                        Ірина Богданівна  Головний спеціаліст +38 (03436) 53-286
Відділ культури, молоді та спорту
 ПОПАДИНЕЦЬ                 Христина Романівна  Начальник відділу  +38 (03436) 53-286
 ВАЦЕБА                               Марта Василівна  Головний спеціаліст  +38 (03436) 53-286
Центр надання адміністративних послуг
 ФЕДОРУК                   Роман Миколайович Керівник центру, адміністратор +38 (03436) 53-217
 ФЕДОРИШИН             Юрій Іванович   Державний реєстратор +38 (03436) 53-217
 БОЙКО                                     Ірина Іванівна  Архіваріус  +38 (03436) 47-243
 КУХАРСЬКА               Любов Василівна Головний спеціаліст з питань ведення Державного реєстру виборців  +38 (03436) 53-217
 ШОЗДА                         Тетяна Ярославівна Інспектор ВОС +38 (03436) 53-217
 ФЕДАК                                 Віра Яківна Соціальний працівник з питань сім’ї, дітей та молоді  +38 (03436) 53-217                 +38 (03436) 47-243
Патронатна служба голови сільської ради
Виконавчі підрозділи сіл Ямницької громади
 ВАЦЕБА                               Іван Ярославович  В. о. старости с. Павлівка  +38 (03436) 47-243
 МАНДЗЮК                 Мар’яна   Ігорівна  Діловод с. Павлівка  +38 (03436) 47-243
ДЕЙДЕЙ                           Інна   Мирославівна  В. о. старости с. Сілець  +38 (03436) 51-273
БОГАЧ                             Наталія Михайлівна  Діловод с. Сілець  +38 (03436) 51-273
 БОДНАРЧУК              Василь Михайлович  В. о. старости с. Тязів  +38 (03436) 42-141
 БАРТКО                      Романія   Ярославівна  Діловод с. Тязів  +38 (03436) 42-141
Служба господарського забезпечення
 РУДАК                             Віталій Петрович  Водій
 БЕРЕЗНА                       Іванна Василівна  Технічний працівник
 ТРУСКАВЕЦЬКА           Любов Миколаївна  Технічний працівник
 СТЕЛЬМАХ                      Марія Назаравна Технічний працівник