В Ямницькій сільській раді об’єднаної територіальної громади урочисто представлено начальника відділу культури, молоді та спорту

    4 січня 2018 року в актовій залі Ямницького навчально-виховного комплексу о 10-00 год. відбулося урочисте представлення начальника відділу культури, молоді та спорту апарату Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Цю відповідальну посаду, яка вимагає не тільки організованості, професійності, толерантності, але й творчості, зосередженості на пошуку й розвитку талантів, зайняла Попадинець Христина Романівна.

   Ямницький сільський голова Роман Крутий привітав Христину Попадинець із зайняттям цієї посади, побажав успіхів, натхнення до праці, творчих злетів і надбань, плідних результатів роботи на благо громади.
Христина Попадинець дякувала за привітання та висловила сподівання, що своєю наполегливістю, працелюбністю, ентузіазмом, ініціативністю, креативністю намагатиметься творчо розвивати молоде покоління та докладе всіх зусиль до того, щоб талановита молодь Ямницької об’єднаної громади була достойною окрасою не тільки рідного краю, а й всієї України.

Довідково: 
Попадинець Христина Романівна – жителька с. Павлівка (уродженка с. Ямниця), 05.01.1992 р.н., вчитель музичного мистецтва. Закінчила музичне училище імені Дениса Січинського та Прикарпатський університет за спеціальністю “Хорове диригування”.
З 2010 року – вчитель музичного мистецтва в Ямницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
З 2013 року – вихователь-методист і музичний керівник ДНЗ, а також вчитель музичного мистецтва в Павлівському навчально-виховному комплексі.
Веде активну громадську діяльність: дає уроки вокалу талановитим дітям, керує церковним хором у храмі святого Миколая в селі Павлівка.
Заміжня. Разом з чоловіком виховують двох синів.

Фотозвіт: