В Ямницькій сільській раді об’єднаної територіальної громади урочисто представлено начальника відділу освіти

    6 січня 2018 року о 10-00 год. в актовій залі Ямницького навчально-виховного комплексу відбулося урочисте представлення начальника відділу освіти апарату Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Цю відповідальну посаду, яка вимагає точності, зосередженості на високих результатах навчання і праці, підвищення рівня освіченості молодого покоління та виховання в ньому найкращих якостей добропорядності, патріотизму, професійного спрямування зайняла Винник Наталія Ігорівна. 
    Ямницький сільський голова Роман Крутий привітав Наталію Винник із зайняттям цієї посади, побажав успіхів, натхнення до праці, невпинного руху вперед, світлих перспектив та невтомності у нелегкій справі заради виховання достойного молодого покоління.
Наталія Винник дякувала за привітання, закликала усіх до плідної співпраці та висловила сподівання, що своєю наполегливістю, працелюбністю, ентузіазмом, ініціативністю докладе максимум зусиль до справи виховання нового покоління талановитих професіоналів з учнів шкіл об’єднаної територіальної громади.

Довідково: 
    Винник Наталія Ігорівна – уродженка та жителька с. Ямниця, 19.03.1972 р.н., вчитель української мови і літератури. Закінчила Прикарпатський університет імені В.Стефаниказа спеціальністю “Українська мова і література, зарубіжна література”.
У 1993-2017 роках працювала в Ямницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів (тепер навчально-виховний комплекс):

  • з 1993 року – педагог-організатор;
  • з 1996 року – заступник директора школи з виховної роботи;
  • з 2001 року – директор школи (НВК).

   Веде активну громадську діяльність, депутат Тисменицької районної ради шостого демократичного скликання (2010-2015 роки).
Заміжня.

Фотозвіт: