РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІД 14.02.2018 № 20 “ПРО СКЛИКАННЯ V СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”

Про скликання V-ої

сесії Ямницької сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати V-ту сесію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади у середу, 28 лютого 2018 року о 10-00 год. в актовому залі Ямницького НВК.

1. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2.2. Про спрямування залишку коштів загального та спеціального фондів бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

2.3. Про забезпечення повноважень щодо управління майно Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

2.4. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

2.5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 грудня 2017 року «Про здійснення секретарем сільської ради повноважень секретаря виконавчого комітету сільської ради».

2.6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 грудня 2017 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

2.7. Про уповноваження посадової особи Ямницької сільської ради на вчинення нотаріальних дій та реєстрацію актів цивільного стану.

2.8. Про вступ у члени МІСЦЕВОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ «АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПРИКАРПАТТЯ».

2.9. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

2.10. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2.11. Про затвердження розпорядження  голови Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 11.01.2018 № 1 «Про тендерний комітет Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади».

2.12. Про затвердження вартості однієї твердопаливної  Гкал.

2.13. Про викладення в новій редакції рішення сесії від 29 грудня 2017 року «Про харчування пільгових категорій учнів, вихованців закладів дошкільної і загальної середньої освіти Ямницької ОТГ та встановлення плати за харчування у 2018 році».

2.14. Про затвердження положення «Про порядок надання соціальних допомог жителям села Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади».

2.15. Про налагодження співпраці між гміною Свьонтки (Польща) та Ямницькою ОТГ (Україна).

2.16. Про затвердження  передавального акту по Павлівській сільській раді, Тязівській сільській раді, Сілецькій сільській раді.

2.17. Про затвердження робочої групи із стратегічного планування, затвердження положення про діяльність  та її персонального складу.

2.18. Земельні питання.

2.19. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                                                             Роман Крутий