ВІДКРИТТЯ БАРЕЛЬЄФУ ТА МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ В’ЯЧЕСЛАВУ ЧОРНОВОЛУ

18 лютого в селищі Єзупіль відбулося урочисте відкриття барельєфу та меморіальної дошки Герою України, видатному державному та політичному діячу України –  В’ячеславу Чорноволу.

Дошку встановлено на вулиці Степана Бандери на фасаді народного дому селища Єзупіль. Кошти на її встановлення були виділені з бюджету Тисменицької районної ради у 2017 році, коли її очолював Роман Крутий.

Чин освячення провів парох селища Єзупіль о.Володимир Кадлуб.

Урочисте відкриття відбулося за участі голови політичної партії Народний рух України, народного депутата України Віктора Кривенка, сільського голови Ямницької ОТГ Романа Крутого, голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка, голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, депутата районної ради Ярослава Єфімчука, депутата районної ради Михайла Дмитрика та селищного голови Єзуполя Ганни Кушнір.