ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, ПЛАНУВАННЯ, СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

26 лютого в приміщенні Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На комісію було винесено наступні питання:

1. Про налагодження співпраці між гміною Свьонтки (Польща) та Ямницькою ОТГ (Україна)
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 грудня 2017 року “Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів”
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 грудня 2017 року “Про здійснення секретарем сільської ради”
  4. Про уповноваження посадової особи Ямницької сільської ради на вчинення нотаріальних дій та реєстрацію актів цивільного стану
  5. Про затвердження розпорядження голови Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 11.01.2018 №1 “Про тендерний комітет Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади”
  6. Про затвердження Актів прийому-передачі особових справ та трудових книжок
  7. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету села Павлівка за 2017рік
  8. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету села Сілець за 2017рік
  9. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету села Тязів за 2017рік
  10. Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету села Ямниця за 2017рік
  11. Про затвердження положення “Про порядок надання соціальних допомог жителям сіл Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади”
  12. Про затвердження передавального акту по Павлівській сільській раді, Тязівській сільській раді, Сілецькій сільській раді
  13. Про затвердження програми охорони природного навколишнього середовища Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки
  14. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2017 року “Про бюджет Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік“
  15. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік
  16. Про спрямування залишку коштів загального та спеціального фондів бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади
  17. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

По всіх питаннях було прийнято рішення винести їх на розгляд сесії Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.