ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ

Шановні жителі Ямницької ОТГ !

Доводимо до відома, що у приміщенні Ямницької сільської ради ОТГ по вул.Галицька, 36 (с.Ямниця), було встановлено банкомат від АТ “Укрексімбанк”.

Клієнти банку, які є власниками карток банку “Укрексімбанк”, можуть знімати готівку, відповідно до обмежень договору своєї картки, без комісії (якщо здійснювати тільки один перегляд балансу карти протягом доби на екрані або через чек). Комісія у розмірі 0,70 коп. буде зніматись лише за умови другого і наступних переглядів балансу карти за добу на екрані або через чек.

Якщо ви є власником  карт інших банків, комісія за користування послугами даного банкомату і ліміт суми, яку можна зняти, будуть залежати від банку, карткою якого ви користуєтесь.

Зокрема, клієнти Приватбанку можуть зняти готівку лімітом до 1000 грн у встановленому банкоматі БЕЗ КОМІСІЇ за умови, що баланс рахунку не буде перевірятись ні на екран, ні у вигляді чеку.