ВІДБУЛОСЬ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ, БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК, ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ

25 травня відбулось виїзне засідання постійної комісії Ямницької сільської ради ОТГ з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Виїзне засідання тривало з 9:00 ранку до 19:00 вечора і охопило території сіл Ямниця, Тязів та Павлівка.

Під час засідання на порядку денному стояли питання, які включали розгляд заяв громадян.

По усіх питаннях було прийнято рішення винести їх на розгляд сесії Ямницької  сільської ради об’єднаної територіальної громади.