“ВИШНЕВА ЗАМЕТІЛЬ” ІВАНА ДРАБЧУКА

18  травня у Сілецькій гімназії пройшла презентація книги віршів  місцевого поета і вчителя Івана Драбчука «Вишнева заметіль». Книга вийшла друком в Івано-Франківському видавництві «ЯРИНА» за кошти Ямницької ОТГ. На заході були присутні голова Ямницької сільської ради ОТГ Роман Крутий, депутати об’єднаної громади від Сільця Михайло Юркевич та Юрій Проценко, начальник відділу освіти ОТГ Наталія Винник, в.о. старости с. Сілець Михайло Владика, гості із Галича, співробітники Національного заповідника «Давній Галич» Любов Бойко, Марія Костик, Оксана Медвідь, сільський бібліотекар Надія Шидивар, учителі, учні, батьки.

Нова книга поета розкриває почуття автора, які передають замилування нашою розкішною природою, розкривають  щирі людські почуття. У поетичній царині автор окреслює своє кредо – любов до Батьківщини, глибоку віру у Бога, пошук сенсу людського життя. Захід підготувала педагог-організатор Сілецької гімназії Оксана Паньчишак. Учні декламували поезії автора, зорієнтовані на їхнє світосприйняття, відповідно до віку, співали пісні про рідну землю, про Україну. Декілька своїх віршів прочитав і сам автор.

На завершення презентації виступила директор гімназії Любов Гнатковська, яка побажала Івану Васильовичу, щоб його і надалі охоплювало натхнення, щоб творилися нові книги, бо вони конче потрібні читачам, а особливо молодому поколінню, творцям нашого майбутнього.