ЯМНИЧАНКА СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ З КІКБОКСИНГУ

1-6 травня у Києві, в Міжнародному виставковому центрі пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA у ринзі (фул-контакт, лоу-кік, К-1, тайбоксинг) і відкритий чемпіонат Європи з кікбоксингу ISKA на татамі (пойнт-спаринг, лайт-контакт, К-1 лайт, пойнт хард спаринг).

У змаганнях взяли участь понад 800 спортсменів з 34 країн світу. Двобої велись одночасно на трьох рингах і трьох татамі.

Однією з учасників змагань була жителька Ямниці,  13-річна Ілона Рега, дочка голови ГО “Ямницька спілка учасників АТО” Володимира Реги.

Єдиноборствами, зокрема кікбоксингом дівчинка займається близько чотирьох років. Саме батько привив їй любов до даного виду єдиноборств. Окрім кікбоксингу, Ілона відвідує секцію тхеквондо і уже здобула нагороди у цьому бойовому мистецтві.

Наполегливість тренерів, підтримка батьків та сумлінна праця дали відмінний результат.  Ілона виборола перше місце з кікбоксингу на татамі у пойнт-спарингу і друге місце у лайті, ставши чемпіоном Європи у своїй ваговій категорії.

Пишаємось, що у Ямницькій ОТГ є такі талановиті діти. Бажаємо Ілоні нових перемог і здобутків.