ГО “МОЛОДІЖНИЙ АЛЬЯНС ЯМНИЦІ” ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ МИЛОСЕРДЯ

Громадська організація “Молодіжний альянс Ямниці” підтримала благодійну акцію “Збір продуктів харчування для дітей з Містечка Милосердя Святого Миколая” у Крихівцях.

Більше тижня ГО “МАЯ” збирала харчі для маленьких “енерджайзерів”, які потребували їх у літній період для виїзних таборів. Окрім того, активісти організації встигли познайомитись із дітьми й розважити їх цікавими іграми, зазначивши, що це не останній візит молодіжної ради Ямниці у Містечко Милосердя.

Організація  “Молодіжний альянс Ямниці” висловлює щиру подяку усім хто не залишився байдужим і допоміг зібрати для малечі усе необхідне.

Творити добро – дуже важлива справа, адже, як казала мати Тереза, Милосердя – то величезна сила, що зв’язує й об’єднує людей.