РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ ВІД 20.06.2018 №85 “ПРО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ VII-ої СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову VІІ-му сесію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади у середу, 27 червня 2018 року о 16-00 год. в актовому залі Ямницького ліцею.
  2. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2.2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 28 лютого 2018 року “Про внесення змін до рішення сільської ради від 05 грудня 2017 року “Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів”.

2.3. Про внесення змін до  рішення сільської ради від 04 квітня 2018 року “Про затвердження структури та штатної чисельності Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико – санітарної допомоги” Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади”.

2.4. Про встановлення інших податків та зборів на території Ямницької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

2.6. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

2.7. Земельні питання.

2.8. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                                                                       Роман Крутий