ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ, БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК, ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ

20 червня 2018 р. у приміщенні Ямницької сільської ради ОТГ відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Комісія розглянула наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.
  4. Про надання дозволу на складання технічної документації.
  5. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  6. Про внесення змін до рішення сільської ради.
  7. Інші питання.

По усіх питаннях прийнято рішення винести їх на розгляд сесії Ямницької  сільської ради об’єднаної територіальної громади.