ФІНАЛ КУБКУ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ СЕЗОНУ 2017/2018

Традиційно завершенням футбольного сезону виступає Фінал Кубку Тисменицького району. У неділю, 1 липня, на футбольному полі міста Тисмениці відбулися фінальні зустрічі серед юнацьких та дорослих команд Тисменицького району. Захід відвідав і голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, який не перший рік усіляко підтримує розвиток футболу на теренах Тисменицького району.

У фінальних матчах юнацьких складів зійшлися команди сіл Марківці та Підлісся. Власне останні й святкували перемогу з рахунком 0:3. А серед дорослих складів футбольну баталію між командами «Бистриця» Старого Лисця і «Козацький острів» Чорнолізців святкували вкотре «козаки».

Роман Крутий взяв участь у нагородженні переможців і учасників фінального матчу й побажав нових перемог та здобутків. Сподіваємося, що у наступних фіналах будуть команди з Ямницької ОТГ.