МУЗИКА ДЛЯ ДУШІ, УВІНЧАНА В МОЛИТВІ

7 липня біля Духової криниці, що в Єзуполі, відбулося традиційне районне свято духовної пісні «Духова криниця». Цьогоріч у ньому були задіяні 15 творчих колективів та окремих виконавців з населених пунктів Тисмениччини. Жіночий та чоловічий вокальні ансамблі будинку культури с.Ямниця  на чолі з начальником відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христиною Попадинець також взяли участь у цьому духовному заході.

Розпочалося пісенне свято зі спільного виконання молитви «Отче наш» та Божого благословення з уст Високопреосвященного Владики Кир Володимира Війтишина, Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ. Півтори години глядачі мали змогу насолодитися чудовими композиціями, які поєднали у собі самобутній український колорит, молитву й духовне умиротворення.

Колективи Ямницької ОТГ на високому рівні представили громаду, а пісня «Молитва» у виконанні Христини Попадинець розчулила всіх учасників заходу.