ВІТАННЯ ДЛЯ ЮВІЛЯРА

24 липня 2018 р. 65-літній ювілей відзначив ямничанин Богдан Васильович Мороз, видатний футболіст, гравець футбольних клубів “Цементник” (Ямниця), “Спартак” (Івано-Франківськ), “Зірка”(Кіровоград).

Іменинника зі святом привітали голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, депутат Ямницької сільської ради ОТГ – Роман Галіпчак, депутат Івано-Франківської облради Роман Ткач та друзі ювіляра.

Роман Крутий вручив панові Богдану грамоту-вітання й подяку, побажавши щастя, добра, злагоди, наснаги, міцного здоров’я, гарного настрою і Божого благословення.

“Прийміть щирі вітання з Днем народження від усіх жителів Ямницької об’єднаної територіальної громади. Хай доля дарує Вам  якомога більше радісних моментів та щасливих літ”, – звернувся до ювіляра очільник Ямницької ОТГ.