МИКОЛАЙ ПРИХОДИТЬ – РІЗДВО ПРИВОДИТЬ

23 грудня 2018 р. в актовій залі Ямницького ліцею відбувся урочистий концерт під назвою «Миколай приходить – Різдво приводить», організований учнями та викладачами Ямницької дитячої музичної школи.

На святкове дійство завітали начальник відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христина Попадинець, учні музичної школи, батьки та інші гості.

Всі учасники заходу звеселяли присутніх гарними колядками і дарували радісний настрій. Того вечора для глядачів лунали колядки під музичний супровід фортепіано, сопілки, гітари, бандури, скрипки і баяна. Головною окрасою концерту став виступ вокально-інструментального ансамблю «Реприза» (керівник Світлана Бойко), який потішив глядачів професійним виконанням творів і грою на музичних інструментах. На завершення концертної програми всі разом – і учасники концерту,  і глядачі – урочисто й піднесено виконали найбільш популярну в Україні колядку «Нова радість стала».

Наостанок з вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христина Попадинець, яка подякувала вихованцям музичної школи та їх викладачам за неперевершене дійство, а ще привітала з прийдешніми святами. Директор Ямницької ДМШ Світлана Бойко висловила вдячність вихованцям музичної школи за наполегливість і старання, завдяки яким вони неодноразово займали призові місця у різноманітних конкурсах.

Приємною несподіванкою для талановитих діток стали солодкі подарунки, а найбільш активні учні, котрі приймали участь у всіх мистецьких заходах громади та обласних конкурсах, отримали від голови Ямницької ОТГ Романа Крутого подяку і новорічні прикраси для ялинки.

Різдвяні концерти  у музичній школі стали доброю традицією, коли усі присутні з великою насолодою слухають і підспівують відомі колядки, а також насолоджуються грою на різних музичних інструментах.