ГОРДІСТЬ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ. НОВІ ЗДОБУТКИ

 Ямничанка Ілона Рега, чемпіонка Європи з кікбоксингу, здобула перемогу у міжнародному турнірі “Відкритий чемпіонат Німеччини – 2018” з кікбоксингу ISKA, який пройшов 24 листопада 2018 р. в місті Вюрцбург (Німеччина).

  У даних змаганнях, які вважаються неофіційним чемпіонатом Європи, брали участь 453 спортсмени з 14-ти країн Європи – України, Німеччини, Голландії, Норвегії, Данії, Франції, Бельгії, Австрії, Польщі, Сербії, Туреччини, Італії, Ірландії і Швейцарії.

  У складі збірної України серед учасників з Прикарпаття змагалась юна ямничанка Ілона Рега. Дівчинка поповнила скарбницю нагород української збірної з кікбоксингу, виборовши подвійне золото – два  перші місця в розділах “лайт-контакт” та “поінт-спаринг” на двох татамі. За словами чемпіонки, бої були дуже напруженими, проте це не завадило українцям в підсумку змагань зайняти друге командне місце.

  Щиро вітаємо Ілону Регу з відмінними результатами, бажаємо не зупинятись на досягнутому і підкорити нові вершини на змаганнях світового рівня.

ФОТОЗВІТ:

ВІДЕО: “Відкритий чемпіонат Німеччини – 2018”. Ілона Рега. Бої.

ВІДЕО: ІНТЕРВ’Ю З ЧЕМПІОНКОЮ

Відео-інтерв’ю каналу Молодь TV (ГО “Молодіжний альянс Ямниці”) на відеохостингу “Youtube”