НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

  Новорічний бал-маскарад влаштували учні 8-11 класів Ямницького ліцею 28 грудня 2018 р.

  Гостями святкового вечора були голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, начальник відділу освіти Ямницької ОТГ Наталія Винник, начальник відділу культури, молоді та спорту Ямницької ОТГ Христина Попадинець, член виконавчого комітету Ямницької сільської ради ОТГ Романія Постолянюк, учні ліцею, вчителі, батьки та інші гості.

   Розпочався концерт з вітального слова директора Ямницького ліцею Йордани Лесів, котра підвела підсумки з життя навчального закладу за останній рік, привітала з настанням Нового року і побажала усіляких гараздів та здійснення найзаповітніших мрій.

    Цьогоріч учні підійшли до написання програми вечора з креативністю і створили епізоди на сучасний лад, у яких були представлені образи поліцейських, лікарів, естрадних артистів та інших героїв. Протягом усього дійства в актовій залі панувала піднесена атмосфера. Дівчата й хлопці, одягнені у цікаві неординарні костюми, показували сучасні жартівливі сценки на новорічну тематику і заряджали присутніх позитивними емоціями й новими враженнями, а цікавого колориту феєрії додавали виступи вокального ансамблю дівчат та хореографічного гуртка. Глядачі отримали безмежну кількість гарного настрою того зимового святкового вечора.

  Наостанок з вітальним словом виступив голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, який подякував усім за позитивний проведений рік, дітям за організацію такого чудового свята. Очільник громади побажав учням у новому році залишатися такими ж чудовими та успішними, а всім присутнім – здоров’я, гарного настрою, миру, добра, достатку і приємних вражень.

ФОТОЗВІТ:

ВІДЕО:

Відео каналу Ямницького ліцею на відеохостингу “Youtube”