ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ ОТГ. ПАВЛІВКА

Понад 12 млн.грн. було використано для потреб Павлівського старостинського округу Ямницької об’єднаної територіальної громади. Діяльність депутатів, старости та керівництва громади дозволили досягнути певних результатів.

Головною проблемою Павлівки є незадовільний стан дорожнього покриття центральної вулиці Шевченка та інших прилеглих доріг. На понад 20 вулицях проведено поточний ремонт сумарно на 1 млн.грн. А на центральну вулицю (яка з’єднує дороги національного значення Н-09 і Н-10) виділено понад 3 млн.грн., виготовлено повністю проектно-кошторисну документацію і визначеного виконавця робіт на 2019 рік (загалом вартість робіт – 15 млн.грн.).

Більше десятка вулиць отримали освітлення, вуличні зупинки та декілька дитячих майданчиків.

Здійснено берегоукріплення вздовж річки Павелче, як попередження екологічної кризи, на суму понад 1,5 млн.грн.

Також було проведено ремонт в адміністративному приміщені, створено та перенесено архів Ямницької громади.

Ще одним важливим питанням стала заміна системи опалення та ремонт покрівлі у Павлівському ліцеї, які були застарілими і несли загрозу навчальному процесу.

Аналогічна ситуація склалась з приміщенням Павлівської амбулаторії, де було проведено ремонт для покращення надання медичних послуг населенню.

На облаштування спортивної інфраструктури було виділено понад 1,5 млн.грн. За цей рік введено в експлуатацію футбольний майданчик зі штучним покриттям і роздягалки на стадіоні.

Слід відзначити культурні заходи та дійства за ініціативи місцевих аматорських колективів: участь в фестивалі Битва Вертепів (м.Харків), відзначення свят та знаменних дат, святкування Дня села Павлівка, виїзди-гастролі місцевого хору з виступами до інших ОТГ.