ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ ОТГ. СІЛЕЦЬ

На розвиток села Сілець Ямницької об’єднаної територіальної громади. було спрямовано близько 8 млн.грн. Як і для всіх населених пунктів громади, акцент робився на відновленні інфраструктури та ремонті доріг, покращення надання послуг.

За 2018 рік відремонтовано більше десятка вулиць на суму майже 3 млн.грн. Але при цьому центральна вулиця Зузука, яка відноситься до дороги регіонального значення Р-20, все ще потребує капітального ремонту. Разом з дорожніми роботами проводилося освітлення вулиць.

Досить важливою роботою було проведення заходів з енергозбереження будівлі гімназії відповідно до сучасних технологій.

З точки зору якісного управління було запущено процес оновлення генплану та інвентаризації земель села.

Депутатський корпус активно співпрацює з підприємцями і молоддю. Підтримуються спортивні (турнір пам’яті Михайлюка та участь в першості району) та культурні (святкування Дня села, Шевченківські вечори, освячення Ротонди, прощі до Духової Криниці) заходи.