ПЕРШИЙ РІК РОБОТИ ОТГ. ТЯЗІВ

Населений пункт протягом року отримав на вирішення нагальних питань близько 8 млн.грн.

На дорожню інфраструктуру було витрачено понад 2,7 млн.грн.

Також здійснювалися роботи з освітлення, встановлення бруківки та тротуарних доріжок, облаштування зупинок.

Виходячи з нагальних потреб було здійснено заміну даху в місцевому клубі та сільській гімназії. На наступний рік в планах – завершити енергозбереження даних об’єктів.

У селі відновлено футбольну команду, яка бере участь в першості Тисменицького району. На наступний рік планується встановлення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Протягом 2018 року були проведені і підтримані культурні й мистецькі заходи: святкування Дня села Тязів, гастролі місцевого аматорського театру, сольний концерт юних талантів та зустрічі з відомими вихідцями села.