ЯМНИЦЬКА ОТГ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

   Ямницька ОТГ пройшла конкурсний відбір другого етапу Міжнародного проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині”, який виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities).

 

   Проект спрямований на використання у громадах інструментів нагляду за коштами та ефективністю надання послуг в освітній і медичній галузях. Ямницька ОТГ стала однією з тридцяти громад-переможців зі всієї України, котрі були відібрані конкурсною комісією як такі, що повністю відповідають проектним вимогам і переходять до виконання практичного завдання. Відтак, 28 березня 2019 року відбулася практична скайп-конференція між представниками Ямницької ОТГ та менторами проекту. Учасниками веб-зустрічі були голова Ямницької об’єднаної громади Роман Крутий, депутат Ямницької сільської ради ОТГ Марія Бибик, начальник відділу освіти громади Наталія Винник, керівник КНП “ЦПМСД” Марина Островська, начальник відділу проектів та програм місцевого самоврядування громади Ярослав Татарин, головний спеціаліст відділу проектів та представник ГО “Молодіжний альянс Ямниці” Надія Криховецька.

    Під час діалогу очільник громади Роман Крутий ознайомив представників проекту з станом справ в освітньому та медичному просторах Ямницької ОТГ, розповів про функціонування амбулаторій, ФАПів, ліцеїв та гімназій, про те, що вдалося реалізувати з моменту створення громади, а також плани на майбутнє.

  Наступним кроком в рамках реалізації проекту стане відбір конкурсною комісією громад, з якими координатори безпосередньо працюватимуть у напрямку покращення прозорості і співпраці влади й громадян в освітянській та медичній сферах.