ПРИКЛАД ДОБРОЇ СПІВПРАЦІ: СУЧАСНЕ ПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД ПОЛЬСЬКИХ КОЛЕГ

Пожежна частина Тисменицького району, яка дислокується у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді, отримала від польських колег сучасне обладнання та спорядження, в рамках міжнародної співпраці між Тисмениччиною та містом-партнером Стшельце Опольське (Республіка Польща).

Польські вогнеборці передали українським товаришам комплект обладнання та інструментів, серед яких, зокрема: пожежні каски – 6 шт.; рукави напірні: d 77 – 5 шт., d 51 – 3 шт.; ствол ручний комбінований – 1 шт.; розгалуження 3-х ходове – 1 шт.; краги – 2 пари; чоботи – 2 пари; футболка – 4 шт.; кепки – 4 шт.; ноші – 1 шт.; огороджувальний бар’єр місця ДТП (події, НС) – 1 комплект; пристрій для розбивання автомобільного скла при ДТП – 1 шт.

“Сьогодні маємо добрий практичний приклад позитивної співпраці української та польської сторін. Нове обладнання допоможе вогнеборцям більш ефективно виконувати завдання – ліквідовувати наслідки надзвичайних подій та скоротити час надання допомоги постраждалим”, – зазначив голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

Нещодавно очільник Ямницької громади Роман Крутий на запрошення бургомістра міста Стшельце Опольське (Республіка Польща) у складі офіційної делегації Тисменицького району, відвідав традиційне щорічне святкування Днів Землі Стрілецької. Під час поїздки було обговорено кроки подальшої співпраці з польськими колегами, спрямовані на зміцнення партнерських відносин. До слова, незабаром в рамках співпраці Ямницької ОТГ та м. Стшельце Опольське команда польських юнаків-футболістів візьме участь у Міжнародному молодіжному футбольному турнірі з нагоди 90-річчя футбольного клубу “Вихор”.