ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ВІДЗНАЧЕННЯ 575-Ї РІЧНИЦІ СЕЛА ЯМНИЦЯ

14 червня 2019 р. відбулось засідання організаційного комітету Ямницької сільської ради ОТГ з питань відзначення Дня села Ямниця, якому цьогоріч виповнюється 575 років з часу офіційно прийнятої першої писемної згадки.

В засіданні під керівництвом голови Романа Крутого взяли участь заступник сільського голови Микола Зелінський, начальник відділу культури, молоді та спорту громади Христина Попадинець, начальник відділу освіти Наталія Винник, начальник відділу загальної та організаційної роботи Михайлина Боднарчук, працівники Ямницької сільської ради ОТГ, митрофорний протоієрей о. Богдан Курилів, член виконавчого комітету, громадський діяч Романія Постолянюк, а також керівник ГО “Молодіжний альянс Ямниці” Мар’ян Новосільський.

В рамках засідання обговорили організаційні моменти, які необхідно вирішити для того, щоб святкування 575-ї річниці Дня села Ямниця відбулося на належному рівні.