ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ, БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК, ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ

13 червня 2019 р. у приміщенні Ямницької сільської ради ОТГ відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Порядок денний комісії містив наступні пункти:

1. Про затвердження актів земельної комісії.
  2. Про затвердження технічної документації.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  4. Про продовження договору оренди землі.
  5. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  7. Про надання дозволу на виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки.
  8. Про затвердження експертно-грошової оцінки земельної ділянки.
  9. Про надання дозволу на виготовлення детального плану.
  10. Про надання дозволу на складання технічної документації.
  11. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  12. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність.
  13. Про включення громадян в порядок черги на виділення земельних ділянок, згідно з поданими заявами.
  14. Про вилучення-надання земельної ділянки.
  15. Про внесення змін в попереднє рішення.
  16. Про розірвання договору оренди земельної ділянки.
  17. Про затвердження змін до генерального плану.
  18. Різне.

По усіх питаннях були прийняті відповідні рішення.