РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ № 124 ВІД 07.08.2019 р. “ПРО СКЛИКАННЯ ХІIІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ”

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07 серпня 2019 року                                                                                                  № 124

Про скликання ХІІІ-ої позачергової

сесії Ямницької сільської ради

об’єднаної територіальної громади

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХІІІ-ту позачергову сесію Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади у п’ятницю, 09 серпня 2019 року о 15-00 год. в актовому залі Ямницького ліцею.
  2. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про добровільне приєднання територіальної громади до Ямницької сільської об’єднаної територіальної громади.

2.2. Земельні питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                                                                 Роман Крутий