ДІЄМО РАЗОМ. ФІНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ГРОМАДИ-ПЕРЕМОЖЦЯ

23-25 жовтня 2019 р. у м. Косів представники Ямницької об’єднаної територіальної громади взяли участь у завершальному семінарі-тренінгу “Антикорупційні механізми в освіті та охороні здоров’я” на шляху реалізації переможного для ОТГ Міжнародного проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті (ДІЄМО)”, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities).

Учасниками заходу були заступник сільського голови Ямницької ОТГ Микола Зелінський, депутати ОТГ Михайло Юркевич, Мар’ян Дерун та Марія Бибик, члени виконавчого комітету громади, керівник КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Марина Островська, начальник відділу освіти громади Наталія Винник, начальник відділу проектів Мар’яна Підгаєцька, директор Ямницького ліцею Йордана Лесів, керівник ЗДО “Зіронька” Ямницької ОТГ Ірина Іваночко, представники молоді та громадських організацій, працівники апарату Ямницької сільської ради, освітніх і медичних установ ОТГ.

Протягом трьох днів слухачі мали нагоду ознайомитися з інструментами ефективності використання коштів в закладах освіти та охорони здоров’я, розглянули питання наповнення бюджету, його відкритості та прозорості, а також особливості формування. Крім того, працювали над механізмами створення й функціонування піклувальних і наглядових рад при медичних та освітніх установах.

За словами голови Ямницької об’єднаної територіальної громади Романа Крутого, спільні напрацювання учасників семінару-тренінгу обов’язково будуть застосовні на практиці в рамках реалізації проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті (ДІЄМО)” у Ямницькій ОТГ, і це сприятиме покращенню співпраці влади з громадянами, зокрема в медичній і освітянській сферах.