РОМАН КРУТИЙ ПРИВІТАВ ВОЛОНТЕРА КОРПУСУ МИРУ США РЕБЕККУ ДАНН ІЗ ПОЧАТКОМ РОБОТИ В ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ

    Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий зустрівся з волонтеркою Корпусу миру Ребеккою Данн.

   Під час зустрічі з очільником громади 23-річна американка розповіла про себе та свою місію як волонтера Корпусу миру США. Відповідно до умов співпраці, вона працюватиме у Ямницькому ліцеї три семестри і почергово проводитиме уроки  у всіх навчальних класах (з 3 по 11). Протягом 13-16 жовтня 2019 р. у Києві відбулася Конференція для українських партнерів добровольців Корпусу Миру США в Україні, під час якої волонтерка склала урочисту присягу.

     До слова, співпрацювати з волонтером Корпусу Миру США Ямницькому ліцею доводиться не вперше, адже раніше у тоді ще Ямницькій школі два роки навчала дітей англійської мови міс Джен Ґарднер. Окрім викладання англійської мови, Ребекка Данн ділитиметься та перейматиме досвід щодо проектної діяльності, а також вивчатиме українську мову.

     Роман Крутий привітав Ребекку Данн із початком діяльності у Ямницькій ОТГ, побажавши їй ефективної роботи та приємних вражень від перебування у громаді.

    “Англійська мова у сучасному світі дуже важлива, тому співпраця з волонтером Корпусу Миру США є чудовою нагодою для наших учнів та вчителів пізнати особливості англійської мови безпосередньо через її носія, а для самої гості – ознайомитися з життям в Україні ”, – зазначив Роман Крутий.

Довідково:

     Корпус Миру США – це незалежне, неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки уряду Сполучених Штатів. Його заснував президент США Джон Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Сьогодні Корпус Миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах. Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.