ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВОЇНАМ УПА

27 жовтня 2019 р. у с. Радча пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений воїнам УПА.

У змаганнях, що відбулися за ініціативи фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, взяли участь команди з Ямницької ОТГ, с. Радча та смт. Лисець.

Команду ямницьких ветеранів представляли Тарас Гнатишин, Андрій Самсонов, Микола Хороб, Андрій Драганчук, Тарас Щуровський, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

Вигравши у команди смт. Лисець та зігравши у бойову нічию 2:2 з командою с. Радча, футболісти Ямницької ОТГ зайняли друге місце, поступившись за різницею голів ветеранам с. Радча.

Всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними медалями. Кращим бомбардиром турніру визнано гравця команди ОТГ Андрія Самсонова.