АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ У СІЛЕЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

У неділю 17 листопада 2019 р. в гімназії с. Сілець пройшов доброчинний захід під назвою “Чужих дітей не буває”.

Учні разом з батьками та вчителями організували благодійну осінню ярмарку, приготувавши солодощі, десерти та різноманітні смаколики, якими за символічну суму пригощали усіх відвідувачів заходу.

Акція милосердя була також наповнена мистецько-розважальною програмою. Вихованці гімназії потішили присутніх захоплюючими танцями і вокальними виступами, створивши теплу атмосферу справжнього осіннього свята.

У результаті учням 1-9 класів вдалося зібрати кошти у розмірі 5490 грн., які були передані на лікування одного з учнів Сілецької гімназії.

До благодійної справи долучилися й представники влади – в.о. старости села Інна Дейдей, депутат Ямницької сільської ради ОТГ Михайло Юркевич, депутат ОТГ і директор гімназії Любов Гнатковська, а також педагоги навчального закладу, котрі додатково пожертвували на допомогу дитині 4 000 грн.

Шкільна родина навчального закладу щиро вдячна усім, хто став частинкою акції милосердя і доєднався до проведення ярмарку.