СХІД ГРОМАДИ СЕЛА ТЯЗІВ

У неділю, 24 листопада 2019 року, у Тязеві пройшов схід громади села, під час якого відбувся публічний звіт голови Ямницької об’єднаної територіальної громади Романа Крутого про роботу в Тязівському старостинському окрузі від початку діяльності ОТГ.

Учасниками зустрічі були також секретар Ямницької сільської ради ОТГ Юрій Проценко, депутати Тязівського старостинського округу Василь Ковальчук, Ігор Литвинець, Василь Квасній, Роман Тюн, в.о. старости Василь Боднарчук, настоятель парафії Архистратига Михаїла о. Дмитро Кубацький,  працівники апарату сільської ради ОТГ, громадськість.

На схід громади села до зали місцевого будинку культури прийшли близько 80-ти активних мешканців Тязева. Протягом години присутні мали нагоду послухати інформацію про стан справ у Тязівському старостинському окрузі та об’єднаній громаді загалом, про те, чого вдалося досягнути спільними зусиллями. Було здійснено акцент на позитивних змінах внаслідок реформи децентралізації та приєднання с. Тязів до складу Ямницької ОТГ. Розвиток населеного пункту за цей період помітно активізувався у багатьох сферах, з-поміж котрих зокрема: дорожня інфраструктура та благоустрій, освіта, культура, спорт, медицина, духовне життя, управління і надання послуг, підтримка ініціатив громадськості та ін.

Кім того, у ході конструктивного діалогу жителі почергово ставили свої запитання голові Ямницької ОТГ, на які отримали ґрунтовні відповіді, також висловлювали свої думки, акцентували увагу на найболючіших проблемах та висували пропозиції щодо їх вирішення.

Під час розгляду порядку денного Роман Крутий зазначив, що за два роки діяльності у складі Ямницької ОТГ у населеному пункті вдалося втілити в життя чимало поставлених завдань саме завдяки консолідації зусиль керівництва громади, депутатів, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, а також активних мешканців.

На завершення громадських зборів до присутніх з вітальним словом  звернувся в.о. старости Василь Боднарчук. Він подякував керівництву ОТГ за зустріч та спільну працю, яка помітно покращила розвиток Тязівського старостинського округу.

Настоятель храму Архистратига Михаїла о. Дмитро Кубацький благословив усіх на подальші добрі справи, які у майбутньому обов’язково принесуть Тязеву процвітання у складі об’єднаної громади.

Наостанок голова Ямницької ОТГ Роман Крутий подякував усім присутнім за таку плідну зустріч і висловив сподівання, що мешканці Тязева надалі активно долучатимуться до діяльності місцевих органів влади та сприятимуть розвитку свого села і громади загалом.