А ВЖЕ ЯСНО ЗАСВІТИЛА РІЗДВЯНА ЗІРНИЧКА

У неділю 19 січня тязівчани зійшлися до місцевого будинку культури на святкову Розколяду під назвою “А вже ясно засіяла Різдвяна зірничка”. Артисти-аматори представили глядачам Вертеп “Різдвяна зірниця” та колоритну тязівську Маланку.

Свої творчі номери дарували присутнім хор церкви св. Архистратига Михаїла  с. Тязів (колядки “Спи, Ісусе”, “Що то за предиво”, “Бог предвічний”), солісти Ірина Садула, Марина Сербин, Вікторія Музика, Аліна Маліновська, Вероніка Дорошенко, Вероніка Галюк, Антоніна Фіялка, а також юні тязівчани-вихованці Єзупільської музичної школи під керівництвом Наталії Логвінової. Звучали привітання від ведучих вечора Марини Сербин та Ірини Садули, віншування, засівання від учасників концерту, поетичні рядки від найменших учасників свята.

На завершення дійства до присутніх зі словами благословення звернувся парох села о. Дмитро Кубацький.

Вітав тязівчан із завершенням Різдвяних свят в. о. старости населеного пункту Василь Боднарчук, котрий передав громаді вітання від голови Ямницької ОТГ Романа Крутого, побажавши добра, миру, міцного здоров’я і всіх земних благ.