ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ЗЕМЛЕВПОРЯДНОЇ СЛУЖБИ

Кожного року у другу суботу березня в Україні відзначається День землевпорядника. З нагоди професійного свята сільський голова Роман Крутий привітав працівників відділу земельних відносин, архітектури та комунальної власності Ямницької сільської ради і депутатів Ямницької ОТГ, котрі входять до складу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

“Прийміть щонайкращі вітання з професійним святом. Дякуємо усім Вам за щоденну працю, відповідальність, професіоналізм і ті зусилля, яких Ви щодня докладаєте у здійсненні державного управління земельними ресурсамиБажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та подальших професійних успіхів у нелегкій відповідальній справі на благо громади й України”, – звернувся до землевпорядників та депутатів Роман Крутий.

А в додачу до вітальних слів – вручив винуватцям професійного свята подяки та грошові винагороди за сумлінну й ефективну роботу, плідну співпрацю й вагомий внесок у реалізацію завдань земельної реформи у Ямницькій ОТГ та з нагоди Дня землевпорядника.