ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Щороку у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З нагоди професійного свята співробітників комунального підприємства “Ямниця” привітав голова Ямницької об’єднаної  територіальної громади Роман Крутий.

Він подякував керівникові підприємства Руслану Савуляку за добре налагоджену роботу КП “Ямниця”, а робітникам – за щоденну нелегку працю, адже вони кожного дня виконують дуже важливу місію, підтримуючи ЖКГ громади у належному стані задля чистоти і комфорту її мешканців.

Сільський голова побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, успіхів і всіх благ, а також вручив грошові винагороди за багаторічну сумлінну, наполегливу працю та високий професіоналізм.

Довідково:

КП “Ямниця” розпочало свою діяльність при сільській раді с. Ямниця ще у листопаді 2016 року, і сьогодні продовжує успішно функціонувати у Ямницькій об’єднаній територіальній громаді, забезпечуючи її мешканцям якісні умови проживання.