ФІНАЛ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ЕТАПУ ІІІ СПАРТАКІАДИ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ

У неділю 08 березня 2020 р. пройшов фінальний день змагань з волейболу в рамках проведення ІІІ Спартакіади серед сільської молоді Ямницької об’єднаної територіальної громади.

За підсумками попереднього групового етапу змагань, у півфіналі зустрілися команди “Рибне-2” (Рибне) і “Сілець-2” (Сілець) та “Інтер” (Ямниця) і “Стінка” (Ямниця).

У фінальному етапі турніру з волейболу за третє місце зіграли гравці ямницького “Інтера” та сілецькі волейболісти команди “Сілець-2”. У результаті матчу бронзовими призерами стали спортсмени із Сільця.

За першість у волейбольній гонці змагалася команда молодіжної ради Ямниці під назвою “Стінка” та волейболісти з Рибного, які вперше взяли участь у Спартакіаді Ямницької ОТГ. У результаті напруженої гри кубок переможця дістався команді “Рибне-2”.

Голова Ямницької ОТГ Роман Крутий нагородив призерів ІІІ Спартакіади з волейболу кубками та грошовими преміями, а інших спортсменів – медалями за участь у змаганнях. На завершення турніру очільник громади подякував гравцям за участь у волейбольному марафоні, побажавши спортсменам подальших успіхів, наснаги, міцного здоров’я, добра і високих досягнень:

“Дякуємо всім учасникам змагань за відмінну гру і вітаємо команду Рибного, яка, попри те, що у цьому році долучилася до Спартакіади вперше, здобула абсолютну перемогу. Відрадно, що Ямницька об’єднана територіальна громада продовжує свій активний розвиток, зокрема і в спорті”.

Окрему вдячність сільський голова висловив також організаторам, суддям змагань, активним уболівальникам та всім, хто долучився до проведення спортивного дійства.