КОНКУРС ЧИТЦІВ КОБЗАРЕВОГО СЛОВА

06 березня 2020 р. у Ямницькій об’єднаній громаді відбувся конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка,  присвячений 206-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

До актової зали Ямницького ліцею прибуло чимало охочих зачитати “Кобзар” і вшанувати українського корифея. Оцінювало конкурсантів кваліфіковане журі: в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Марта Вацеба, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Наталія Сагітова, заступник директора з виховної роботи Ямницького ліцею Христина Жовнір, вчитель української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Ямницького ліцею Тетяна Лінійчук.

Виступи конкурсантів оцінювались у трьох вікових категоріях за критеріями: актуальність репертуару, згідно з віком, виконавська майстерність, сценічна культура та застосування додаткових засобів. Загалом учасниками конкурсу стали 42 читці-аматори, котрі декламували найрізноманітніші твори, а дехто навіть під супровід музичних інструментів, намагаючись якомога експресивніше увійти в роль ліричного героя та захопити глядачів.

У першій віковій категорії перше місце розділили Ірина Дорофєєва і Марія Дерун з Ямниці, представниця з Павлівки Марія Вацеба, а також тязівчанка Єлизавета-Софія Боднарчук. Друге місце розділили тязівчанка Таїсія Ковальчук, Вероніка Кухарська з Ямниці та жителька Сільця Вероніка Ганущак. Третє місце здобули ямничани Андрій Боднар та Богдана Гандера.

У другій віковій категорії перше місце зайняли учасниця із с. Сілець Вікторія Ганущак та ямничанка Тетяна Деркач. Друге місце здобули представники Павлівки Діана Литвинко та Ольховський Олег. Третє місце посіла Олена Савчук із Павлівки.

У третій віковій категорії перше місце посів Юрій Калин із с. Сілець, друге місце розділили Оксана Мороз та Марія Мороз із Ямниці, а третю позицію зайняла ямничанка Анастасія Галярник.

А найвищу нагороду – Гран-прі отримала учасниця із с. Ямниця Оксана Пачків, вразивши журі і глядачів своїм декламуванням та акторською майстерністю.

Усі, хто виступав на сцені, були нагороджені грамотами і подарунками від сільського голови Ямницької ОТГ Романа Крутого та депутатського корпусу громади. Відділ культури, молоді та спорту щиро дякує декламаторам за участь, а їхнім художнім керівникам – за добру підготовку учасників.