ПРОТИДІЯ КОРОНАВІРУСУ!

Шановні жителі Ямницької громади!

У цей нелегкий для кожного з нас час, коли перед усім людством постала загроза коронавірусної інфекції, нашим головним завданням є збереження життя та здоров’я наших громадян. Керівництво громади спільно з депутатським корпусом докладає максимум спільних зусиль, щоби запобігти поширенню гострої респіраторної інфекції серед її мешканців.

Станом на 24 березня 2020 р. на території нашої громади не зафіксовано жодного випадку коронавірусної  інфекції.

Сільським головою Романом Крутим проведено ряд нарад з питань запобігання розповсюдженню COVID-19 серед населення. Комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасовою протиепідемічною комісією, були прийняті рішення щодо забезпечення обмежувальних заходів та заходів безпеки на території нашої громади. Місцевою владою та медичними працівниками ведеться постійний моніторинг поточної ситуації у Ямницькій ОТГ, пов’язаної з дотриманням карантинного режиму, що триватиме з 12 березня по 03 квітня включно. Розміщено агітаційні матеріали на офіційних сайтах та в місцях скупчення людей.

Сільською радою закуплено:

• маски (9000 шт.), які першочергово будуть передані медичним працівникам, працівникам КП «ЯМНИЦЯ», працівникам освіти та культури, а також безоплатно усім потребуючим мешканцям громади, про спосіб отримання яких буде повідомлено додатково.

Поставка масок буде здійснюватися поетапно. Станом на сьогоднішній день отримано 700 масок, виконання усього замовлення очікується до 31 березня;

• захисні комбінезони (50 шт.) для медичних працівників та  працівників КП «ЯМНИЦЯ». Очікується поставка.

• спандбонд (400 м) (тканина для пошиття масок), з якої 100 м уже передано волонтерам с.Павлівка, які займаються пошиттям масок. Найближчим часом планується придбання ще 500 м даної тканини.

За сприяння Тисменицької РДА, Тисменицької районної ради та ПАТ «Завод тонкого органічного синтезу «Барва» нашій громаді передано:

• гіпохлорид натрію (60 літрів) для КП «ЯМНИЦЯ» для  проведення дезінфекції дитячих та спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, зовнішніх і внутрішніх дверних ручок та поручнів громадських установ;

• ізопропиловий спирт (120 літрів), дезінфікуючий засіб, який буде застосовуватись для дезінфекції в медичних цілях. Даний розчин розподілений  в кожен населений пункт громади (магазини, церкви, установи комунальної власності громади).

Центром первинної медико-санітарної допомоги було здійснено оплату 50 тест систем для виявлення антитіл до коронавірусу та 30 тестів для виявлення антигенів вірусів грипу А та B. Очікується поставка.

У цій складній  для нас ситуації нам усім насамперед потрібно об’єднатися та залишатися людьми, допомагати один одному, підтримувати ближніх. Просимо усіх не байдужих відгукнутися та долучитися до волонтерського руху за посиланням: https://www.facebook.com/yamnytskaotg/.

Шановні мешканці, закликаємо Вас зберігати спокій, не бути байдужими та долучатися до боротьби із цією страшною інфекцією. Бережіть себе та своїх рідних!