УВАГА!!! ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ ТА ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ В УМОВАХ СПАЛАХУ COVID-19

17 березня 2020 року у приміщенні Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулося спільне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та тимчасової протиепідемічної комісії за участі сільського голови Романа Крутого, заступника голови Миколи Зелінського, в.о. старост населених пунктів громади, керівників структурних підрозділів сільської ради, керівників медичних та культурних установ громади.

Під час засідання обговорили поточний стан справ у Ямницькій ОТГ стосовно світової пандемії, спричиненої спалахом гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19. З метою запобігання розповсюдженню нової коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення Ямницької ОТГ, комісіями було прийнято спільні рішення щодо забезпечення обмежувальних заходів та заходів безпеки на території Ямницької об’єднаної територіальної громади.

Починаючи з 00:00 год. 18 березня 2020 року буде тимчасово зупинено роботу об’єктів загального користування (з присутністю більше 10 осіб), незалежно від форми власності та підпорядкування, закладів громадського харчування (барів, клубів, кафе, дискотек, пабів, інших закладів та установ), усіх магазинів, крім продуктових, аптек та автозаправних станцій, розташованих на території Ямницької об’єднаної територіальної громади, до особливого розпорядження.

Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності, розташованих на території Ямницької об’єднаної територіальної громади, рекомендується розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”.

Мешканці Ямницької об’єднаної територіальної громади зобов’язані вживати заходи з протидії поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19) та дотримуватися протиепідеміологічних заходів безпеки. Громадяни, які перебували за межами території України та повернулися назад, повинні вжити заходів щодо самоізоляції.

У разі недотримання протиепідеміологічних вимог та порушення режиму карантину, до громадян буде застосовуватися адміністративна та кримінальна відповідальність.