ПРИДБАНО МІНІ-ЕКСКАВАТОР ДЛЯ ПОТРЕБ КП “ЯМНИЦЯ”

16 квітня 2020 р. у Ямницьку ОТГ було доставлено гусеничний міні-екскаватор моделі JCB 8016 зі стандартним виносом задньої частини. Зустріли новоприбулу техніку голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий та керівник комунального підприємства “Ямниця” Руслан Савуляк.

Міні-екскаватор закуплено за рахунок коштів сільського бюджету за сприяння керівництва Ямницької ОТГ та депутатського корпусу, котрі дбають про матеріально-технічне забезпечення КП “Ямниця”, адже одним із пріоритетних напрямів діяльності є підтримка благоустрою громади у належному стані.

Відтепер новопридбана техніка забезпечить збільшення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню стану благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпеченню комфортних умов проживання мешканців.