ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 10.05.2020

Станом на 12:00 год. 10 травня 2020 р. на території Ямницької ОТГ зафіксовано 7 підтверджених ПЛР-дослідженням випадків коронавірусної інфекції (4 у с. Ямниця, 2 у с. Сілець, 1 у с. Павлівка).

Із семи виявлених випадків коронавірусу в громаді  ДВОЄ ХВОРИХ ОДУЖАЛИ.

Від моменту оприлюднення попередніх даних стосовно кількості підозр на коронавірусне захворювання було отримано 4 від’ємних результати, натомість 1 нова підозра додалася. Відтак, загалом по населених пунктах громади зафіксовано 2 підозри на COVID-19.

Працівниками медичних установ Ямницької ОТГ проводиться тестування системами з експрес-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу пацієнтам з важким перебігом гострого респіраторного захворювання. Підозрами вважаються випадки, де у пацієнтів було взято мазок на ПЛР-дослідження і подано його на аналіз. Тобто, показник підозр відображає кількість зразків, взятих на ПЛР у роботі. Якщо у результаті аналізу ПЛР показник виявився від’ємним, то підозра анульовується.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 год. 10 травня 2020 р. в Україні 15232 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, з них 391 летальний, 3060 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 522 нові випадки. В Івано-Франківській області всього зафіксовано 1116 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у Тисменицькому районі – 105 випадків.

Враховуючи наявність підтверджених випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, ще раз наголошуємо на необхідності строгого дотримання всіх умов карантину!

Будьте особливо відповідальними у час карантину, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук.

Оновлена інформація щодо поширення інфекції COVID-19 на території Ямницької ОТГ оприлюднюється кожних два дні о 12:00 год.