ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 16.05.2020

Станом на 12:00 год. 16 травня 2020 р. на території Ямницької ОТГ зафіксовано 7 підтверджених ПЛР-дослідженням випадків коронавірусної інфекції (4 у с. Ямниця, 2 у с. Сілець, 1 у с. Павлівка).

Із семи виявлених випадків коронавірусу в громаді  ЧЕТВЕРО ХВОРИХ ОДУЖАЛИ. Показник кількості тих хворих, які вже одужали, не зменшує кількості підтверджених випадків коронавірусу у громаді від початку епідемії.

З моменту оприлюднення попередніх даних стосовно кількості підозр на коронавірусне захворювання 4 нові підозри додалися. Відтак, загалом по населених пунктах громади зафіксовано 5 підозр на COVID-19.

Працівниками медичних установ Ямницької ОТГ проводиться тестування системами з експрес-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу пацієнтам з важким перебігом гострого респіраторного захворювання. Підозрами вважаються випадки, де у пацієнтів було взято мазок на ПЛР-дослідження і подано його на аналіз. Тобто, показник підозр відображає кількість зразків, взятих на ПЛР у роботі. Якщо у результаті аналізу ПЛР показник виявився від’ємним, то підозра анульовується.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 год. 16 травня 2020 р. в Україні 17858 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 497 летальних, 4906 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 528 нових випадків. В Івано-Франківській області всього зафіксовано 1200 лабораторно підтверджені випадків COVID-19, у Тисменицькому районі – 114 випадків.

Враховуючи наявність підтверджених випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, ще раз наголошуємо на необхідності строгого дотримання всіх умов карантину!

Будьте особливо відповідальними у час карантину, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук.

Оновлена інформація щодо поширення інфекції COVID-19 на території Ямницької ОТГ оприлюднюється кожних два дні о 12:00 год.