ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 20.05.2020

Станом на 20 травня 2020 р. на території Ямницької ОТГ від початку епідемії зафіксовано 7 підтверджених ПЛР-дослідженням випадків коронавірусної інфекції (4 у с. Ямниця, 2 у с. Сілець, 1 у с. Павлівка).

Із семи виявлених випадків коронавірусу в громаді один – летальний,  П’ЯТЕРО ХВОРИХ ОДУЖАЛИ.

Показник кількості тих хворих, які вже одужали, не зменшує кількості підтверджених випадків коронавірусу у громаді від початку епідемії.

З моменту оприлюднення попередніх даних стосовно кількості підозр на коронавірусне захворювання було отримано 2 від’ємні результати і жодних нових підозр не додалося. Відтак, загалом по населених пунктах громади зафіксовано 1 підозру на COVID-19.

Працівниками медичних установ Ямницької ОТГ проводиться тестування системами з експрес-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу пацієнтам з важким перебігом гострого респіраторного захворювання. Підозрами вважаються випадки, де у пацієнтів було взято мазок на ПЛР-дослідження і подано його на аналіз. Тобто, показник підозр відображає кількість зразків, взятих на ПЛР у роботі. Якщо у результаті аналізу ПЛР показник виявився від’ємним, то підозра анульовується.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 год. 20 травня 2020 р. в Україні 19230 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 564 летальні, 5955 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 354 нові випадки. В Івано-Франківській області всього зафіксовано 1246 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у Тисменицькому районі – 116 випадків.

Враховуючи наявність підтверджених випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, ще раз наголошуємо на необхідності строгого дотримання всіх умов карантину!

Будьте особливо відповідальними у час карантину, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук.

Оновлена інформація щодо поширення інфекції COVID-19 на території Ямницької ОТГ оприлюднюється кожних два дні о 12:00 год.