ПОВІДОМЛЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ ОТГ ЩОДО ЗАХОДІВ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ

     Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації доводить до відома мешканців наступну інформацію стосовно запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19.

 Для профілактики захворювання гострою коронавірусною хворобою кожному громадянину слід відповідально дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та правил.

  При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю та повідомте йому попередню історію подорожей. Він вирішить чи потрібна ізоляція та госпіталізація. Самоізоляція є найдієвішим способом убезпечення себе та інших від захворювання. Але, якщо у вас температура вище 38° і важко дихати, одразу викликайте швидку.

    Введені урядом карантинні обмеження з 12 травня послаблені. Але дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні.  Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні. Рекомендації щодо запобігання поширенню вірусної хвороби ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.

   З метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби комунальні служби виконують дезінфекційні заходи у приміщеннях, будівлях, спорудах. Просимо сприяння кожного громадянина у цьому.

    Для своєчасного реагування на питання щодо гострої коронавірусної хвороби в області працює гаряча лінія за номером 0-800-501-554.

   Шановні краяни! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, виконуйте обмежувальні заходи щодо недопущення поширення небезпечного захворювання. У такий спосіб ви збережете своє здоров’я та життя.