ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020

Щороку третього травневого четверга українці по усьому світі відзначають одне з традиційних автентичних свят – День вишиванки.

Цьогоріч святкування припало на 21 травня і присвячене воно українській родині та родоводу. Для кожного українця вишиванка здавна є символом благополуччя в родині й оберегом, котрий поєднав у собі патріотизм і любов до своєї Батьківщини, а саме свято вишиванки стало уособленням національної єдности.

З нагоди свята керівництво і працівники установ Ямницької сільської ради ОТГ прийшли на роботу в українському вишитому одязі, вшанувавши у такий спосіб традиції нашого народу.

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, депутатський корпус, виконуючі обов’язки старост сіл Павлівка, Тязів, Сілець, Рибне та працівники установ Ямницької сільської ради ОТГ щиро вітають усіх жителів громади з міжнародним Днем вишиванки. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру, доброї долі, щастя і любові, які зашифровані в орнаментах українських національних строїв.

ЯМНИЦЯ

ПАВЛІВКА