ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 29.06.2020

  Станом на 29 червня 2020 р. на території Ямницької ОТГ зафіксовано 14 підтверджених ПЛР-дослідженням випадків коронавірусної інфекції (Ямниця – 9, Сілець – 2, Павлівка – 2, Тязів – 1).

   Із усіх виявлених випадків коронавірусу в громаді один – летальний,  СЕМЕРО ХВОРИХ ОДУЖАЛИ.

    Показник кількості тих хворих, які вже одужали, не зменшує кількості підтверджених випадків коронавірусу у громаді від початку епідемії.

    Від моменту оприлюднення попередніх даних стосовно кількості підозр на коронавірусне захворювання загалом по населених пунктах ОТГ 2 підозри підтвердилися і жодної нової не додалося, відтак станом на 29 червня зафіксовано 5 підозр на COVID-19.

   Працівниками медичних установ Ямницької ОТГ проводиться тестування системами з експрес-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу пацієнтам з важким перебігом гострого респіраторного захворювання. Підозрами вважаються випадки, де у пацієнтів було взято мазок на ПЛР-дослідження і подано його на аналіз. Тобто, показник підозр відображає кількість зразків, взятих на ПЛР у роботі. Якщо у результаті аналізу ПЛР показник виявився від’ємним, то підозра анульовується.

  За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 год. 29 червня 2020 р. в Україні лабораторно підтверджено 42065 випадків COVID-19, з них 1110 померли, 18701 одужали. За добу було зафіксовано 646 нових випадків. В Івано-Франківській області всього зафіксовано 2350 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у Тисменицькому районі – 183 випадки (дані 27.06.20 р.).

  Враховуючи наявність підтверджених випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, ще раз наголошуємо на необхідності строгого дотримання всіх умов карантину!

   Будьте особливо відповідальними у час карантину, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук.

  Оновлена інформація щодо поширення інфекції COVID-19 на території Ямницької ОТГ оприлюднюється кожних два дні.