ПРЕМІЯ “ОБДАРОВАНІ ДІТИ ГРОМАДИ” 2020 р.

Оголошення про початок конкурсного відбору кандидатів на присудження Премії Ямницької ОТГ “Обдаровані діти громади” 2020 р.

Відповідно до розпорядження сільського голови Ямницької ОТГ від 05 червня 2020 року № 94, оголошується початок подання пропозицій кандидатів на присудження премії “Обдаровані діти громади”

Розпорядження № 94ПЕРЕГЛЯНУТИ

Період відбору кандидатів – з 09 червня по 09 липня 2020 р.

Премія присуджується особам до 18 років, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-культурного життя громади та утвердженню його авторитету в області та державі протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватись досягнення кандидата за попередні роки.

Премія присуджується за досягнення у попередньому році у таких номінаціях:

– «Учень року»;

– «Спортсмен року»;

– «Творча особистість року».

Основні вимоги до кандидатів – ЗАВАНТАЖИТИ

Зразок заявки – ЗАВАНТАЖИТИ

Висування кандидатів на здобуття Премії проводиться педагогічними колективами освітніх закладів громади, дитячої музичної школи, клубами та спортивними секціями, громадськими організаціями мистецького, просвітницького та спортивного спрямування, іншими творчими організаціями.

Подання приймаються у відділ проектів та програм місцевого самоврядування за адресою: 77422, Тисменицький район, с.Ямниця, вул. Галицька 55 (приміщення Ямницького ліцею)

Додаткова інформація за телефоном: +38 066 95 00 486